КНП "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування"
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Інфекційне відділення

Інфекційне відділення розраховане на 20 ліжок (10 ліжок – для дорослих, 10 ліжок – для дітей).

В інфекційному відділенні надається профільна стаціонарна медична допомога дорослому та дитячому населенню Бершадського, Чечельницького, Теплицького районів. На базі відділення розгортається госпітальна база на випадок виникнення масових випадків особливо небезпечних інфекцій.

Завідувач відділенням – лікар-інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії – Гирба Вікторія Олександрівна, лікар-інфекціоніст дитячий першої кваліфікаційної категорії – Рудь Оксана Анатоліївна, старша сестра медична - Франко Ангеліна Вікторівна. У відділенні працюють висококваліфіковані медичні працівники.

В інфекційному відділенні хворі знаходяться на лікуванні з приводу краплинних, кишкових, трансмісивних, зоонозних захворювань, отримують кваліфіковану медичну допомогу; проводиться диференціальна діагностика захворювань. В відділенні є напівбокс на два ліжка для хворих з підозрою на особливо небезпечні хвороби.

За 2018 рік в інфекційному відділенні було проліковано 1100 пацієнтів (400 дорослих хворих, 700 дітей) з різною інфекційною патологією.

Створені сучасні комфортні умови для повноцінного лікування хворих та роботи медичного персоналу, покращено якість надання медичної допомоги в цілому.


Гирба Вікторія Олександрівна
завідувач інфекційним відділенням
лікар-інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії


Рудь Оксана Анатоліївна
лікар-інфекціоніст дитячий
першої кваліфікаційної категорії


Франко Ангеліна Вікторівна
старша сестра медична вищої кваліфікаційної категорії
інфекційного відділення


 

Вхід для адміністратора