КНП "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування"
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Рентгенологічне відділення

Рентгенологічне відділення КНП «Бершадська ОЛІЛ» обслуговує стаціонарних та амбулаторних пацієнтів Бершадського, Чечельницького, Теплицького районів, а також надає цілодобову ургентну допомогу.

В структуру рентгенологічного відділення входить кабінет флюорографії на першому поверсі, рентгенодіагностичний кабінет на четвертому поверсі, мамографічний кабінет на четвертому поверсі діагностично-консультативної поліклініки. На першому поверсі, в переході розташована сучасна цифрова рентгендіагностична система ІМАКС, яка працює цілодобово. На другому поверсі стаціонарного корпусу розміщений рентгендіагностичний кабінет для обслуговування стаціонарних хворих, а також 3 пересувні палатні рентген-установки в хірургічному, реанімаційному відділеннях що дає змогу проводити обстеження нетранспортабельним хворим в умовах стаціонару та під час оперативного втручання.

         Види обстеження:

  1. Обстеження органів грудної порожнини: в основних, додаткових, косих проекціях, томографія, латерографія, задньо-наклонна рентгенографія верхівок.
  2. Органів черевної порожнини: оглядові, з контрастуванням шлунково-кишкового тракту, фістулографія.
  3. Кістково-суглобової системи: черепа, пазух носа, щелепно-лицьового відділу, хребта в основних та додаткових укладках, кісток таза, куприково-крижового з’єднання, верхніх та нижніх кінцівок, ступні (плоскостопість з навантаженням).
  4. Сечостатевих органів (оглядові і з контрастуванням).
  5. Обстеження при невідкладних станах.
  6. Консультативна допомога, оформлення на МСЕК направлення з військкомату.

У відділенні працюють професійні та віддані своїй справі медичні працівники:

  • лікарі-рентгенологи: Герасимчук Олександр Сергійович, Колесник Григорій Якович;
  • рентген лаборанти: Горобець Василь Петрович, Печерога Галина Йосипівна, Колісник Віктор Петрович, Чабан Анатолій Володимирович, Паламарчук Руслана Василівна, Вишинська Людмила Володимирівна, Гладуш Олена Миколаївна, Лобань Сергій Анатолійович, Діордієнко Ігор Валерійович;
  • реєстратор медичний Дубницька Тетяна Вікторівна;
  • молодші медичні сестри по догляду за хворими Далійчук Галина Володимирівна, Краснощока Інна Михайлівна.

Герасимчук Олександр Сергійович
лікар-рентгенолог
першої кваліфікаційної категорії


Колесник Григорій Якович
лікар-рентгенолог


 

Вхід для адміністратора