КНП "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування"
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії здійснюються заходи щодо підготовки і проведення загальної анестезії (наркозу) і реґіонарної анестезії при операціях, пологах, діагностичних і лікувальних процедурах, здійснюється комплекс заходів щодо відновлення корекції і підтримання порушень функцій життєво важливих органів і систем, які виникли внаслідок захворювань, травм, оперативного втручання та інших причин.

Відділення АІТ оснащене апаратурою для забезпечення і підтримки життєво важливих функцій пацієнтам: апарати штучної вентиляції легень ( в тому числі для тривалої ШВЛ з мінімальним навантаженням на легені), дозатори для тривалого безперервного введення медикаментів; пульсоксиметри для визначення насичення крові киснем, моніторинг пацієнта з функцією контролю показників гемодинаміки електричної активності серця, функціональні ліжка, інгалятори для небулайзерної терапії, запас медикаментів для надання невідкладної терапії в повному об’ємі, в т.ч. тромболітичної терапії при інфарктах міокарді. Палати відділення централізовано забезпечені медичним киснем.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії(АІТ) працює 5 лікарів-анестезіологів, з вищою та першою кваліфікаційними категоріями, 10 палатних медичних сестер (7 – з вищою кваліфікаційною категорією) і 6 медсестер-анестезистів з вищою кваліфікаційною категорією. Завідувач відділенням лікар анестезіолог Мельник Ігор Володимирович, старша медсестра Корчак Оксана Віталіївна.

Протягом року у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії медична допомога надається 600-650 пацієнтам, в тому числі і дітям. Крім того, за рік персонал відділення АІТ забезпечує в середньому 650-700 анестезій в 4-х операційних, малих операційних, перев’язувальних.


 

Мельник Ігор Володимирович
завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії
лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії


 

 

 

Красюк Сергій Вікторович
лікар-анестезіолог
першої кваліфікаційної категорії


Корчак Оксана Віталіївна
старша сестра медична вищої кваліфікаційної категорії
відділення анестезіології та інтенсивної терапії


 

Вхід для адміністратора