КНП "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування"
Міністерство охорони
здоров'я України
 

НСЗУ проведе моніторинг 63 медзакладів за чотирма пакетами послуг протягом І півріччя 2024 року

Дата: 29.02.2024 11:00
Кількість переглядів: 29Протягом першого півріччя 2024 року НСЗУ проведе плановий моніторинг 63 медзакладів, які надають послуги за пакетами:

✔️ «Медична допомога при гострому мозковому інсульті»

✔️«Медична допомога при гострому інфаркті міокарда»

✔️«Медична допомога при пологах»

✔️ «Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках».

Відповідний наказ про проведення планового моніторингу на І півріччя 2024 року затверджено головою НСЗУ та розміщено на сайті за посиланням: https://www.nszu.gov.ua/.../monitoryng-2024.../nakaz-2024

Перелік закладів, в яких проводитиметься моніторинг, визначено за результатами розрахунку систем показників, що можуть підтвердити або спростувати факт наявності ризиків у діяльності надавачів медичних послуг за вказаними пакетами медичних послуг за ІІ півріччя 2023 року, з метою виявлення, усунення та запобігання ймовірному порушенню умов договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

📌 В 16 медзакладах буде проведено документальний моніторинг щодо виконання умов договору за пакетом «Медична допомога при гострому мозковому інсульті».

📌 В 11 медзакладах буде проведено документальний моніторинг щодо виконання умов договору за пакетом «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда».

📌 В 28 медзакладах буде проведено документальний моніторинг щодо виконання умов договору за пакетом «Медична допомога при пологах».

📌 В 8 медзакладах буде проведено документальний моніторинг щодо виконання умов договору за пакетом «Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках».

Незабаром перелік надавачів, до яких буде здійснені моніторингові заходи, поповниться закладами, які мають договір за напрямом реабілітації.
 « повернутися

Вхід для адміністратора