КНП "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування"
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Новини

 
18 Листопада, 2021 р., 15:02
Міжнародний день відмови від паління
14 Листопада, 2021 р., 11:19
Всесвітній день боротьби з діабетом. Симптоми, ризики та профілактика захворювання Creative Commons
 
05 Листопада, 2021 р., 14:36
Адміністрація та профспілковий комітет КНП «Бершадська ОЛІЛ Бершадської міської ради» висловлює щиру подяку депутату облради Гондаруку В.Я., Голові ОТГ Драгану В.Г., першому заступнику голови ОТГ Красиленку Д.В. за розуміння та оперативне реагування з питання забезпечення киснем хворих на COVID-19.
28 Жовтня, 2021 р., 10:27
29 жовтня визначено Всесвітньою асоціацією боротьби з інсультом Всесвітнім днем боротьби з інсультом. У цей день у різних країнах світу проводяться соціально-просвітні, наукові заходи, що спрямовані на привертання уваги населення до основних чинників ризику серцево-судинних захворювань і до напрямків профілактики розвитку інсульту. Проблема боротьби з інсультом має надзвичайно важливе медичне і соціальне значення, оскільки ця патологія є однією з провідних причин смертності не тільки в Україні, а й у розвинених країнах Європи та США.
 
24 Жовтня, 2021 р., 15:22
  24 жовтня - Всесвітній день боротьби з поліомієлітом. Поліомієліт – це гостре інфекційне захворювання. Поліовірус поширюється від людини до людини через фекалії та слину, найчастіше - через брудні руки, заражену їжу та воду. Як зазначає Центр громадського здоров’я МОЗ України, захворіти на поліомієліт може кожна невакцинована людина. Перебіг хвороби характеризується ураженням ЦНС та виникненням паралічів. Інкубаційний період після зараження людини поліовірусом може тривати від 4 до 35 днів, після чого може розвинутися поліомієліт. При цьому прояви хвороби можуть бути різними.
16 Жовтня, 2021 р., 15:14
Всесвітня федерація анестезіологічних спілок (World Federation of Societies of Anaesthesioloigsts, WFSA) разом з понад 134 спілками, що представляють анестезіологів більш як 150 країн, святкує цей день щорічно.

Вхід для адміністратора