КНП "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування"
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Новини

 
07 Квітня, 2021 р., 08:30
7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров'я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров'я в рамках ООН (ВООЗ). Мета святкування — підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому. У наш час здоров'я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища. Згідно з даними вчених, здоров'я залежить від багатьох чинників: більше ніж на 50% воно обумовлено способом життя людини, близько 40% — соціальними й природними умовами життя, 10% становить спадковість. Геніальний лікар і філософ Давнього світу Гіппократ стверджував, що яка діяльність людини, такою вона і є, такі і її хвороби. Висновок такий — необхідність вести здоровий образ життя була актуальною як в стародавньому світі, так і сьогодні, тому що він (здоровий образ) — є однією з найвагоміших умов та чинників формування, збереження і зміцнення здоров'я навіть у складних екологічних і соціально-економічних умовах, забезпечує високу працездатність, добре самопочуття, ефективну адаптацію до змін довкілля. ВОЗ присвячує кожен щорічний Всесвітній день здоров'я будь-яким темам і проводить різні пропагандистські заходи, як в цей день, так і тривалий час після 7 квітня.
 
03 Березня, 2021 р., 12:31
НА ДУМКУ МЕДИКІВ, БЛИЗЬКО ПОЛОВИНИ ВСІХ ВИПАДКІВ ГЛУХОТИ ТА ІНШИХ ПОРУШЕНЬ СЛУХУ МОЖНА ЗАПОБІГТИ, УСУНУВШИ ПРИЧИНИ ЇХ РОЗВИТКУ.
 
01 Березня, 2021 р., 08:00
Цей день став відзначатися спочатку медичною громадськістю за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з 2002 року з метою привернення суспільної уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, залучення суспільства до створення умов для збереження і зміцнення імунітету. Велика робота в цьому напрямку ведеться з імунізації – створенню штучного імунітету.
 
28 Лютого, 2021 р., 14:50
Міжнародний день хворих рідкісними  (орфанними) захворюваннями відзначається з ініціативи європейської організації з вивчення рідкісних хвороб «EURORDIS» з 2008року. Для цього і день обраний незвичайний - 29 лютого. Вибір саме цієї дати не випадковий - 29-й день лютого буває раз на чотири роки, що само по собі символізує концепцію рідкості. Головною метою цього Дня є привернення уваги до проблем хворих рідкісними захворюваннями, підвищення обізнаності про них та їх вплив на життя людей.
 
09 Лютого, 2021 р., 09:00
Перемога над власним страхом і навідь жахом, яка не так давно була просто необхідна для відвідування стоматологічного кабінету, з розвитком нових методів і підходів у цій вельми делікатній області дається нам все легше і легше, і часом єдиним стримуючим фактором, який нас зупиняє на шляху до цього улюбленного лікаря, це елементарне фінансове питання. Робота стоматолога без перебільшення дуже важлива і на щастя більшість з нас це розуміє.
 
14 Листопада, 2020 р., 08:42
Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом – це день, який служить нагадуванням всьому прогресивному людству про те, що поширеність захворювання невпинно зростає. Він об’єднує діабетичні громади 145 країн з благородною метою підвищення обізнаності про цукровий діабет та його ускладнення.          На сьогодні в Україні зареєстровано 1 млн. 200 тис. людей, хворих на діабет, з них 185 тис. пацієнтів змушені постійно приймати інсулін. Істинна поширеність захворювання у 2-2,5 рази вища.      
 
20 Жовтня, 2020 р., 14:24
Що треба знати про рак молочної залози і техніку самообстеження  
 
01 Жовтня, 2020 р., 10:03
Кроки до активного довголіття.

Вхід для адміністратора