КНП "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування"
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Новини

06 Квітня, 2020 р., 16:10
 
06 Квітня, 2020 р., 16:08
           Коронавірус COVID-19 – це одна з реалій сьогодення нашої планети.  Ситуація з пандемією коронавірусу у світі є серйозною як ніколи та вимагає дисципліни і солідарності в суспільстві.  Сьогодні  адміністрацією та лікарями КНП «Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування» вживаються необхідні упереджувальні заходи, залучаються ресурси, аби не допустити катастрофічного досвіду інших країн.  Проте, щоб ці дії не були марними, кожен із нас має демонструвати свідомість та відповідальність, вживати всіх необхідних заходів, щоб унеможливити поширення вірусу.
06 Квітня, 2020 р., 16:06
 
06 Квітня, 2020 р., 15:48
Насамперед відзначу, що проблем по організації роботи у нас немає. Колектив лікарні надає допомогу і жителям Теплицького та Чечельницького районів. Ми діємо злагоджено із владою, прокуратурою та поліцією.
 
20 Березня, 2020 р., 15:18
Залишайтеся вдома за винятком необхідності медичної допомоги
 
18 Березня, 2020 р., 11:09
17.03.2020р. в інфекційне відділення КНП «Бершадська ОЛІЛ» госпіталізований хворий з підозрою на коронавірус. Стан хворого задовільний. На даний час проводиться дообстеження та лікування пацієнта.
17 Березня, 2020 р., 10:59
-З метою запобігання поширенню коронавірусу у КНП «Бершадська ОЛІЛ» запроваджено цілу низку обмежувальних протиепідемічних заходів.
17 Березня, 2020 р., 08:38
14 березня 2020 року голова райдержадміністрації Валентин Русначенко, за участі голови районної ради Михайла Бурлаки, провів засідання оперативного штабу із запобігання поширенню коронавірусу на території району.   На виконання постанови Кабінету Міністрів України від11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19 та з метою забезпечення готовності району до попередження занесення та поширення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу спричинену корона вірусом проводиться ряд невідкладних заходів.   «Наше  завдання – не допустити поширення коронавірусної інфекції в Бершадському районі, а також запобігти панічним наслідкам. Маємо напрацювати алгоритм дій та прийняти рішення, якими будемо надалі керуватися в нашій спільній роботі», – наголосив голова райдержадміністрації.  Рішенням комісії ТЕБ і НС в районі впроваджений карантин в освітніх закладах, заборонено проведення масових заходів, проводиться широка інформаційна санітарно-освітня робота. Необхідно провести заходи щодо захисту медичних працівників, пацієнтів будинку для людей похилого віку.        Головні лікарі закладів охорони здоров’я поінформували про наявність необхідного медичного обладнання та їх робочий стан. Зокрема в ОЛІЛ функціонує  інфекційне відділення на 20 ліжок, в тому числі напівбоксована палата на 2 ліжка, розгорнуті 10 ліжок у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії. У разі виникнення потреби для госпіталізації хворих із нашого району та районів, які входять в зону обслуговування ОЛІЛ, також будуть перепрофільовані 30-40 ліжок  у терапевтичному відділенні.     Інфекційне, терапевтичне, реанімаційне, хірургічне, приймальне  відділення та перинатальний центр Бершадської ОЛІЛ забезпечені централізованим постачанням кисню. Є 13 апаратів штучної вентиляції легенів (з  них 5 сучасних, придбані в минулому році), 11 інфузоматів, 13 пульсоксиметрів, 9  апаратів ЕКГ, 3 стаціонарні і 3 портативні рентген-апарати, один з них сучасний цифровий рентген-апарат,  в закладі працює сучасний апарат спіральної комп’ютерного томографії. Для запобігання поширеності інфекції медичні заклади забезпечені лікарськими та дезінфікуючими засобами.

Вхід для адміністратора