КНП "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування"
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Новини

 
10 Грудня, 2019 р., 09:26
Цукровий діабет – це хронічне захворювання, яке розвивається тоді, коли підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну або коли організм не може ефективно  використовувати вироблений інсульт.
 
10 Грудня, 2019 р., 09:25
Інсульт – гостре порушення мозкового кровообігу, що спричиняє відмирання мозкової тканини. З погляду сучасної медицини, інсульт – це важке і дуже  небезпечне судинне ураження центральної нервової системи. Інсульти часто називають «судинною катастрофою». Хвороба розвивається несподівано, швидко і часто призводить до вкрай несприятливих наслідків, змушуючи близьких хворого шукати шляхи реальної ефективної допомоги. Не варто вважати, що інсульт – прерогатива  людей пенсійного віку. Його жертвами можуть стати активні молоді люди.
 
02 Грудня, 2019 р., 09:29
Сьогодні у світі понад 37 мільйонів людей живе з ВІЛ/СНІДом (в тому числі більше 5 мільйонів дітей віком до 15 років). За останні три десятиліття Віл забрав більше 36 мільйонів людських життів. Тому для світової спільноти ця проблема залишається дуже важливою і актуальною.
 
29 Жовтня, 2019 р., 09:40
Поліомієліт - це високозаразне захворювання, спричинене поліовірусом. Він вражає нервову систему і може викликати невиліковний параліч або навіть смерть всього за декілька годин. Вірус поліомієліту є дуже заразним і не зважає на соціальний статус, матеріальні статки чи кордони. Будь-яка дитина, імунізована не в повній мірі, знаходиться в зоні ризику та становить небезпеку для інших дітей.
 
28 Жовтня, 2019 р., 09:37
Понад півмільйона українців успішно кидають курити щороку. Ви  можете долучитися до їх лав. Кожна година, день, місяць та рік без цигарок – це крок до покращення вашого здоров’я. Після того, як ви викурили останню цигарку, організм одразу починає відновлюватися. Кинути курити – чудове рішення  у будь-якому віці, адже  ваші плани  на те, щоб прожити довше та при гарному здоров’ї,  суттєво зростають.
 
16 Жовтня, 2019 р., 13:49
Рак молочної залози – симптоми, лікування
16 Жовтня, 2019 р., 11:02
Шлемо найщиріші вітання лікарям-анестезіологам КНП «Бершадська ОЛІЛ»,  які  щоденно віддають  свій талант, знання та серце, звершують  свій щоденний бій на межі життя і смерті.  Наші вітання  тим, хто перемагає біль і небуття! З професійним святом!
11 Жовтня, 2019 р., 14:15
Крипторхізм у дітей  це дефект розвитку у новонароджених хлопчиків при якому проявляється неопущення яєчок в калитку.
 
10 Жовтня, 2019 р., 10:53
Стреси знайомі кожному. Але чи знаємо ми , якими вони бувають?які основні ознаки стресу? І як боротися із стресами?
 
09 Жовтня, 2019 р., 10:51
Є хвороби, для посилення боротьби з якими необхідні значні зусилля не тільки медиків, а і кожної людини, яка дбає про власне здоров'я. До таких належить глаукома, яка серед причин сліпоти, практично в усіх регіонах світу, займає друге місце. Це підкреслює її соціальну значущість, як одного з самих інвалідизуючих захворювань.

Вхід для адміністратора