КНП "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування"
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Новини

 
20 Березня, 2020 р., 15:18
Залишайтеся вдома за винятком необхідності медичної допомоги
 
18 Березня, 2020 р., 11:09
17.03.2020р. в інфекційне відділення КНП «Бершадська ОЛІЛ» госпіталізований хворий з підозрою на коронавірус. Стан хворого задовільний. На даний час проводиться дообстеження та лікування пацієнта.
17 Березня, 2020 р., 10:59
-З метою запобігання поширенню коронавірусу у КНП «Бершадська ОЛІЛ» запроваджено цілу низку обмежувальних протиепідемічних заходів.
17 Березня, 2020 р., 08:38
14 березня 2020 року голова райдержадміністрації Валентин Русначенко, за участі голови районної ради Михайла Бурлаки, провів засідання оперативного штабу із запобігання поширенню коронавірусу на території району.   На виконання постанови Кабінету Міністрів України від11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19 та з метою забезпечення готовності району до попередження занесення та поширення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу спричинену корона вірусом проводиться ряд невідкладних заходів.   «Наше  завдання – не допустити поширення коронавірусної інфекції в Бершадському районі, а також запобігти панічним наслідкам. Маємо напрацювати алгоритм дій та прийняти рішення, якими будемо надалі керуватися в нашій спільній роботі», – наголосив голова райдержадміністрації.  Рішенням комісії ТЕБ і НС в районі впроваджений карантин в освітніх закладах, заборонено проведення масових заходів, проводиться широка інформаційна санітарно-освітня робота. Необхідно провести заходи щодо захисту медичних працівників, пацієнтів будинку для людей похилого віку.        Головні лікарі закладів охорони здоров’я поінформували про наявність необхідного медичного обладнання та їх робочий стан. Зокрема в ОЛІЛ функціонує  інфекційне відділення на 20 ліжок, в тому числі напівбоксована палата на 2 ліжка, розгорнуті 10 ліжок у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії. У разі виникнення потреби для госпіталізації хворих із нашого району та районів, які входять в зону обслуговування ОЛІЛ, також будуть перепрофільовані 30-40 ліжок  у терапевтичному відділенні.     Інфекційне, терапевтичне, реанімаційне, хірургічне, приймальне  відділення та перинатальний центр Бершадської ОЛІЛ забезпечені централізованим постачанням кисню. Є 13 апаратів штучної вентиляції легенів (з  них 5 сучасних, придбані в минулому році), 11 інфузоматів, 13 пульсоксиметрів, 9  апаратів ЕКГ, 3 стаціонарні і 3 портативні рентген-апарати, один з них сучасний цифровий рентген-апарат,  в закладі працює сучасний апарат спіральної комп’ютерного томографії. Для запобігання поширеності інфекції медичні заклади забезпечені лікарськими та дезінфікуючими засобами.
17 Березня, 2020 р., 08:35
Голова Бершадської районної державної адміністрації Валентин Русначенко та голова районної ради Михайло Бурлака з робочим візитом відвідали  КНП « Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування». 
 
02 Березня, 2020 р., 11:05
15 січня Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження, де визначив КНП «Бершадська ОЛІЛ» у числі опорних закладів охорони здоровя на території Вінниччини.
19 Лютого, 2020 р., 09:39
18 лютого 2020року проведена перевірка відповідності клініко-діагностичної лабораторії КМП «Бершадська ОЛІЛ» критеріям оцінювання вимірювальних  можливостей та встановлення її технічної компетентності,  комісією в складі:
 
03 Лютого, 2020 р., 13:42
 

Вхід для адміністратора